Із грязі у князі: актори з бідних родин

Леонардо ді Капріо не завжди був суперзіркою. Його мати працювала секретарем, а батько продавав комікси, вони розлучилися, коли він був маленьким. Жили вони у найбіднішій частині східного Голлівуду. За словами Леонардо, у дитинстві та юності він тільки й думав, що про гроші і про те, чи можуть вони собі дозволити те чи це. Він рано почав зніматися в рекламі та серіалах, щоб виправити сімейну фінансову ситуацію і тому, що йому це просто подобалося. Але суперприбутки почав отримувати значно пізніше.

Демі Мур – дитина трейлерного парку із сім’ї алкашів. Школу вона покинула о 16-й, щоб втекти від своєї жахливої ​​родини. Вона хапалася за будь-яку роботу і встигла побути моделлю і навіть колектором, перш ніж отримала свою першу роль у 1981 році.

Родина Хіларі Суонк також жила у трейлерному парку. Після розлучення батьків із грошима стало зовсім погано. Мати підтримувала прагнення дочки стати актрисою, і вони перебралися до Лос-Анджелеса, де змушені були жити в машині.

Свою першу роль вона здобула у 18 років, але для досягнення успіху знадобилося ще 7 років. Тоді Свонк отримала роль у фільмі “Хлопчики не плачуть”. “Я не знаю, що я зробила, щоб заслужити на це. Я просто дівчина з трейлерного парку, яка мала мрію”, – сказала Суонк, отримуючи свій другий Оскар.

Дженніфер Лопес, співачка та актриса, рано пішла з дому після конфлікту з батьками та перебралася на Манхеттен. Вона ходила в дірявих туфлях, у свій час жила на вулиці і ночувала в танцювальних студіях.

В одному інтерв’ю вона зізналася: “Мені тоді було 18, і моїм дітям зараз 18. Страшно згадати, яке життя у мене було в їхньому віці”. Вона стала грати у мюзиклах та серіалах. Перша головна роль у фільмі “Селена” вистрілила. Лопес було 28 років.

Марк Волберг відомий своїм бурхливим кримінальним минулим: приводи в поліцію, напади, бійки, пограбування. Не від хорошого життя: він був одним із дев’яти дітей у небагатій родині.

За словами Волберга, троє його братів і сестра не вилазили з в’язниці та арештів. На щастя, він зумів вчасно зупинитися і вирішив, що не хоче такого життя більше. Його музична кар’єра розпочалася з мега-популярного бойзбенду New Kids on the Block, де співав його брат. Але незабаром Волберг заснував власну групу під назвою Marky Mark and the Funky Bunch і швидко досяг успіху.

Коли Джиму Керрі було 12, його батько втратив роботу, сім’я з чотирьох дітей опинилася у важкій фінансовій ситуації.

Вони жили у фургоні, працювали охоронцями чи двірниками. Закінчивши школу, сам Керрі працював на заводі. Він починав із виступів у клубах, які проходили зі змінним успіхом. Іноді справи йшли дуже погано. Успіх прийшов після фільму “Ейс Вентура: Розшук свійських тварин”, до якого Керрі сам писав сценарій. Критики розгромили фільм, натомість у прокаті на нього чекав успіх.

Лейтон Містер, яка зіграла гламурну представницю золотої молоді в серіалі “Пліткарка”, народилася у в’язниці.

Свої дитячі роки вона провела з бабусею, доки мати не вийшла на волю. Коли їй було 10, вони з матір’ю перебралися до Лос-Анджелеса, де Лейтон спробувала пробитися у модельний бізнес. Іноді їм не вистачало грошей навіть на їжу. Вона почала зніматися в серіалах, але популярність прийшла, коли вона отримала роль у “Пліткарці”.