Актори, які не вчилися акторській майстерності

Читаючи біографії акторів для підготовки різних статей, виявила тенденцію: найчастіше британські актори здобувають спеціальну освіту, часто грають у театрах. Американські частіше у молодому віці кидають навчання і вирушають підкорювати Голлівуд (зрозуміло, що є й винятки). Багато хто бере уроки акторської майстерності, а деяким це виявилося непотрібним.

Том Круз почав із Нью-Йорка, а не Лос-Анжелеса. З повного схвалення сім’ї він подався підкорювати Велике Яблуко, коли йому було 18 років.

Попрацювавши в ресторані, Круз перебрався до Лос-Анжелеса, де йому пощастило дуже швидко – його перша роль була відразу ж у Франка Дзеффіреллі у фільмі “Безкінечне кохання”. Вчитися акторській майстерності було ніколи і не довелося.

Тяжко повірити, але ніхто не вчив Джима Керрі грати. Втім, йому довелося набагато важче, ніж Крузу.

У зв’язку із сімейними обставинами йому довелося покинути школу у 16 ​​років та йти працювати. Він був стенд-ап коміком, але довго не міг пробитися. Популярність прийшла до нього лише 1994-го після “Ейса Вентури”. Керрі дозволили переписати сценарій під себе і образ мав великий успіх. А на курси акторської майстерності він так ані пенні й не витратив.

Джонні Депп був захоплений музикою та збирався стати рок-музикантом. Він приїхав до Лос-Анжелеса з Лорі Енн Еллісон, із якою був одружений у 80-х.

Вона представила його Ніколасу Кейджу, своєму колишньому бойфренду. Той порадив Джонні зайнятися акторською кар’єрою та представив його своєму агенту. Агент відразу ж знайшов Джонні невелику роль у фільмі “Кошмар на вулиці В’язів”. Через 6 років Депп отримав роль у “Плакс”, фільмі, що змінив його життя.

Хоакін Фенікс походить із сім’ї, де, крім нього, було ще четверо дітей.

Але його мати працювала у відділі кастингу одного з американських каналів, що дало можливість отримати перші ролі. Хоакін не вчився акторській майстерності, але в нього своя унікальна техніка – він ніколи не репетирує, воліючи робити кілька дублів, щоб потім вибрати найкращі моменти.

Крістіан Бейл у 12 років отримав свою першу роль у фільмі “Анастасія: Загадка Анни”.

Зірка фільму Анна Ірвінг познайомила його зі Стівеном Спілбергом, який тоді був її чоловіком. Бейл пройшов прослуховування та отримав роль у фільмі “Імперія сонця”. Школу він покинув. Важко уявити, але затятий поборник Методу (Станіславського) ніколи не вчився акторській грі. За його словами, він шкодує про це, що не завадило йому отримати Оскар та три номінації.

Рассел Кроу почав кар’єру як музикант. У 16 років він покинув школу і записав кілька синглів у Новій Зеландії.

Повернувшись до Австралії, він ромірковував вступити до Національної Школи Драми, але вирішив, що це марнування часу. Він почав грати у новозеландському кіно, а коли не було роботи, виступав на вулицях.

Генрі Кевілл захоплювався акторською грою ще у школі, граючи у шкільних постановках. Якось на таку виставу забрів фахівець із кастингу фільму граф “Монте-Крісто”. Фактично з цього фільму, де Кевілл зіграв Альбера Мондего, почалася його кар’єра.

Меттью Макконахі навчався на юридичному в університеті Техасу, коли прочитав книгу “Найвидатніший торговець у світі” Ог Мандіно.

За його словами, книга змінила його життя та привела до рішення стати актором. Він почав зніматися в студентських фільмах і рекламі, а переломною в його долі стала зустріч з Річардом Лінклейтером, який дав Макконахі роль у фільмі “Під кaйфом і в сум’ятті”. Відсутність спеціальної акторської освіти не завадила актору здобути у 2014 році Оскар.

Ченінг Татум мав бурхливу молодість: він покинув коледж, працював на будівництві, був екзотичним танцівником і продавцем, деякий час він навіть був бездомним. Його помітив рекрутер з агенції моделей на вулицях Майамі, і Татум зробив непогану кар’єру в цій якості. Вже відомим актором, Татум відвідував курси акторської майстерності, щоб поліпшити техніку.

Хіт Леджер вирушив до Сіднею разом із другом, щоб стати актором. Йому було 17 років. Хіт досить швидко просунувся і став відомим в Австралії, але у світі про нього дізналися після виходу фільму “10 причин моєї ненависті”. Леджер не вчився грати спеціально, але брав участь у шкільних постановках, наприклад, у 13 років грав Пітера Пена. Хіт із головою поринав у образ, і, можливо, це й коштувало йому життя.