Актори, що залишили школу

Кидати навчання серед акторів досить звичайне явище. Дехто навіть не закочував школу. І ось кілька прикладів.

У Райана Гослінга в школі були постійні проблеми: його цькували, у нього не було друзів, натомість був синдром дефіциту уваги, і він не міг читати. З п’ятого класу він перейшов на домашнє навчання, навіщо його мамі довелося покинути роботу. Здобувши роль у диснеївському серіалі “Клуб Міккі Мауса”, коли йому було 12, Гослінг закинув навчання.

Деніел Редкліфф почав зніматися, коли йому було 10, а роль Гаррі Поттера отримав у 11 років. Графік зйомок та школу було важко поєднувати. За словами Редкліффа, він упевнений у власному інтелекті і у своєму рішенні не кається.

Джуд Лоу періодично грав на сцені з дитинства, у чому його заохочували батьки-театрали. У 17 років він покинув школу, отримавши роль у серіалі “Сім’ї”, причому батьки також підтримали його рішення.

Джон Траволта покинув школу, щоб присвятити більше часу акторській кар’єрі. У школі не розуміли його любові до відвідування театральної студії, це вважалося ботанством, тож для прикриття він вдавав, що захоплюється спортом.

Патрік Демпсі натурально втік із цирком (принаймні, він так каже). І не одержав шкільний атестат. У 2014 році коледж Боудойн, який закінчив персонаж Демпсі в “Анатомії пристрасті”, надав йому почесне звання. Коли завуч школи, де навчався Демпі, дізнався про це, то видав йому заразом сертифікат про закінчення школи. “Я закінчив школу в п’ятницю, а університет – у суботу”, – пожартував Демпсі.

Аль Пачіно не надто добре вчився і пішов зі школи, щоб допомогти матері. Та страждала на депресію, а грошей на лікування не було. Через кілька років кар’єра Пачіно пішла вгору.

Леонардо Дікапріо почав зніматися ще дитиною, і вже у віці 14 грав у фільмі “Життя цього хлопця”. А у 15 – у фільмі “Що глине Гілберта Грейпа”. Леонардо покинув школу і зайнявся своєю кар’єрою впритул.

Роберт Дауні молодший покинув школу в 16, вирушив до Нью-Йорка, успішно розпочав акторську кар’єру і заразом познайомився з Сарою Джесікою Паркер.

Кіану Рівз змінив п’ять шкіл, коли навчався у старших класах, через постійні проблеми з вчителями: він був не найприємнішим учнем. У 17 років він вирішив, що з нього вистачить, і покинув школу.

Сет Роген покинув школу 14 і влаштувався на телебачення – писати комедійні сценарії. За його словами, він працював набагато більше, ніж школярі його віку.