Майбутні зірки в Таємницях Смолвіля

Серіал “Таємниці Смолвіля” (Smallville) виходив на екрани цілих 10 років, з 2001 до 2011 року. За цей час у ньому знялося безліч запрошених акторів, у тому числі й тих, хто пізніше став зірками.

Емі Адамс з’явилася в 1 сезоні, вона грала школярку із зайвою вагою, яка потім схудла. Навіть зараз її важко впізнати у гримі.

Ліззі Каплан засвітилася у двох серіях 1 і 2 сезонів, вона грала шейпшифтера, подругу Лани Ленг.

Адам Броуді грав учня, який має здібності до телекінезу і використовує цей дар для помсти, у першому сезоні.

Сериал "Тайны Смолвиля" (Smallville) выходил на экраны целых 10 лет, с 2001 по 2011 год. За это время в нем снялось множество приглашенных актеров, в том числе и тех, кто позже стал звездами.-3

Дженсен Еклз, який пізніше прославився завдяки ролі Діна Вінчестера в серіалі “Надприродне”, грав шкільного тренера в 4 сезоні.

Йєн Сомерхолдер, зірка серіалу “Щоденники вампіра”, знявся у 6 серіях 3 сезону. Він грав пацієнта, котрий відвідував сеанси Лани. Передбачалося, що він зіграє її захоплення, але між акторами “не хімічило”.

Пол Уеслі, колега Сомерхолдера по “Щоденниках”, у 2 сезоні грав Лукаса Лютора, брата Лекса, якого батько покинув, коли він був дитиною.

Кобі Смолдерс, відома за низкою фільмів Марвел та серіалу “Як я зустрів вашу маму”, зіграла психопатку в 9 серії 4 сезони.

Тайлер Позі, який пізніше прославився роллю в серіалі “Вовченя”, у 6 сезоні зіграв нелегального мігранта, який працює на фермі.

Еванджелін Ліллі, яка стала відомою за роллю в серіалі “Залишитися в живих”, з’явилася в 4 серіях 1 сезону. Фактично це була роль масовці.

Корі Монтейт, який набув популярності після участі в серіалі “Хор”, з’явився у 5 серії 5 сезону. Його персонаж навіть не мав імені.