Актори, з якими легко та важко працювати

З одними акторами важко працювати з низки причин, в інших чудова репутація уживливих і чуйних людей.

➕ Кіану Рівза його колеги по майданчику описують, як дуже добру, чуйну та приємну людину. Він допомагає членам знімальної команди грошима та вислуховує їхні проблеми. Кіану також відомий дуже толерантним ставленням до фанів.

➖ Стівен Сігал – просто мудило. Хамити, штовхати і навіть бити членів знімальної групи для нього є звичайною справою.

➕Привітний, скромний і люб’язний, Девід Теннант дотримується робочої етики і може зіграти, що будь-кого. Він сповідує три робочі принципи: “приходь вчасно, вчи свої репліки і будь милим”. І це працює, зараз Теннант – один із найбільш затребуваних британських акторів.

➖ Рассел Кроу дуже запальний, він різко виходить із себе і волає на оточуючих. Були випадки, коли він з’являвся на підпитку, а до таких акторів продюсери і режисери завжди ставляться насторожено, побоюючись, як би вони не зірвали графік зйомок.

➕ Х’ю Джекмана люблять колеги, члени знімальної групи, режисери та фанати. Він завжди доброзичливий і любить пожартувати.

➖Фредді Принц молодший розповів свою роботу над серіалом “24”, де головну роль грав Кіфер Сазерленд. За його словами, він ненавидів кожну хвилину на зйомках. Кіфер, за його словами, – найнепрофесійніший актор із усіх, з ким він працював, йому просто хотілося звільнитися і ніколи не повертатися до професії. Інші учасники знімальної групи теж відгукувалися про актора не найкращим чином, а актрису Шохре Агдашлу взагалі звільнили за його проханням.

➕ Роберт Дауні молодший неймовірно талановитий, що підтверджують численні нагороди, він кілька разів очолював список найбільш високооплачуваних акторів та дуже популярний. При цьому він не “зазіркувався”, його обожнюють режисери та колеги зі знімального майданчика за чарівність, харизму та підтримку тих, з ким він працює. А Крісу Евансу він взяв і подарував “Камаро” 1967 після завершення зйомок в “Месниках: війна нескінченності”.

➖ Томмі Лі Джонса не люблять не лише колеги по майданчику, а й журналісти. Він похмура і різка людина, може встати і вийти посеред розмови чи несподівано перервати інтерв’ю.

➕Всі, хто мав честь працювати з Томом Хенксом, підтверджують: він такий же доброзичливий, як виглядає на фото. Він дуже врівноважений і любить пожартувати.

➖ Едвард Нортон дуже егоцентричний. Працювати з ним важко, він активно втручається у роботу знімальної групи, вимагає перезйомок чи переписування сценарію. Президент корпорації Марвел після зйомок фільму “Халк” зауважив, що Нортон – не командний гравець. Його характер став однією з причин просідання його кар’єри.

➕Cтив Бушемі часто грає дивних, злісних і в цілому жахливих типів, але в житті та на роботі він дуже мила людина.

➖ Чарлі Шина часто називають найскладнішим актором у Голлівуді. В основному через його пристрасть до “нехороших надмірностей”, що вилазить боком процесу зйомки і зрештою вилізло боком кар’єрі самого Шина.

➕Пол Радд смішний не лише на екрані, а й у житті: він так і іскриться харизмою, чарівністю та гумором. Дженніфер Еністон в інтерв’ю сказала, що Пол – один із найприємніших людей, з якими їй доводилося працювати.

➖ Шайя Лабаф славиться своєю ексцентричною поведінкою і запальністю: то бився з Томом Харді, то вплутався в ворожнечу з Алеком Болдуїном, який теж не янгол. Крім того, він має дивні методи входження в образ, які напружують його колег по майданчику.

➕Дієго Луну люблять за легкий характер, розум та політичні погляди. Його друг дитинства Гаель Гарсія Берналь каже, що слава зовсім не змінила актора, він та сама людина, якою Берналь знає його все життя.

➖ З Деніелом Деєм Льюісом важко працювати через його акторські зайоби, бо він прибічник методу Станіславського і так вживається в роль, що завдає оточуючим незручностей. На зйомках фільму “Моя ліва нога” він відмовився пересуватися самостійно, і його носили та возили майданчиком на інвалідному візку. А на зйомках фільму “Нафта” він жбурляв Пола Дано кулі для боулінгу. Попередник Дано, Кел О’Ніл, утік.

➕Джордж Клуні – зірка першої величини, успішний і як актор, і як режисер. Здається, що він мав зазіркувати, але Клуні якраз називають серед тих, з ким працювати легко та приємно.

➖ Вільям Шатнер не надто приємний у роботі хлопець. Його колеги з серіалу “Зоряний шлях” розповідали, що він перетягує ковдру на себе, краде репліки та буває ревнивим.

➕Джима Парсонса обожнюють творці серіалів, сценаристи, режисери та інші актори за професіоналізм, талант та почуття гумору.

➖ Чеві Чейз “працював” над своєю репутацією ще з 70-х. Ніхто не плакав, якщо він залишав проект. Він відомий скандалами і навіть бійками (двічі він бився тільки з Біллом Мюрреєм). Він зі скандалом пішов із серіалу “Спільнота”, посварившись із його творцем. Його колеги перехрестилися від полегшення: на майданчику Чейз грубий і образливий.

➕Адам Скотт своїм успіхом завдячує не тільки таланту та везінню, але й тому, що він дотримується робочої етики, делікатний і дуже комфортний для колег зі знімального майданчика. Крім того, Скотт не просто хороший у комедійних ролях, він кумедний та смішний по життю.

➖Режисер Кевін Сміт скаржився, що працювати з Брюсом Віллісом неприємно, а на вечірці, присвяченій закінченню зйомок фільму “Подвійний копець”, подякував усім, крім Вілліса, висловившись щодо нього недруковано. Сталлоне після зйомок у “Нестримних 3” назвав Вілліса жадібним та ледачим.

➕ На фото Дуейн Джонсон виглядає дуже приємним та чарывним хлопцем. В даному випадку зовнішність не оманлива: його всі обожнюють, і це один із тих факторів, який дозволив йому стати одним з найбільш високооплачуваних акторів у світі.

➖ Дастін Хоффман – затятий поборник Методу та перфекціоніст. Через це часто доводиться перезнімати сцени, він погано сходиться з режисерами та потребує їх заміни. З режисером Сідні Поллаком вони могли захоплено кричати один на одного. Але Хоффман наполягає, що він репетує лише на тих, хто може відповісти. Крім того, на зйомках фільму “Крамер проти Крамера” він не був задоволений грою Меріл Стріп і вдарив її по обличчю, щоб вона його сильніше ненавиділа.

➖Джонні Депп останніми роками зазнає труднощів у особистому житті і часом зривається на учасниках знімальної групи, одного з яких він навіть ударив на зйомках фільму “Місто брехні”. Той подав на Деппа до суду. Крім того, актор не вчить своїх реплік і працює з навушником.

➕ Райан Гослінг виглядає доброю людиною. І в нього справді репутація доброго та приємного актора, з яким легко працювати.